Říjen 2010

scaring

30. října 2010 v 13:27 | RiweNat |  Virtuální Deník
Znáte takovej ten debilní pocit když se vám někdo neozývá a vy si říkáte, jestli se něco neděje. Co když už s vámi nechce nic mít. Co když má jinou. A pak na vás dokonce příjdou myšlenky-co když se mu něco stalo?! Tak takle se právě cejtim. Bojim se že se stalo něco hnusnýho!:( co mám dělat? A nebo třeba nemá jenom čas se mi ozvat?!Oj... mám za nim jet jak to bylo naplánovaný a nebo čekat dokuď se neozve?... Bojim se...

Motivace

18. října 2010 v 15:31 | RiweNat |  Virtuální Deník
cfhnfg

Tak jsem přemýšlela o tom, jak nebo spíš čím bych se měla motivovat abych se začala učit. Záměrně nepíšu lépe učit, ale prostě učit. Ptala jsem se kamarádky jak se dokáže dokopat k tomu, aby si sedla k učení. Ona mi na to odpověděla že chce barák a jelikož studuje stavebku tak zaprví by si ho mohla i sama postavit (nebo spíš by si mohla udělat náčrt). Tak jsem uvažovala co by mě mohlo motivovat a první věc co mě napadla byla, že za každou jedničku si budu moct v budoucnu koupit užasný boty. Jen aby bylo jasno- doma mám spousty božích bot, ale nějak je nezvládám nosit. Prostě si je většinou kupuju jenj pro pocit že nějaký nový užasný boty mám a vezmu si je jen na nějakou akci. Například ples a nebo něco podobnýho. Ale večer jsem nad tím tak přemýšlela a napadla mě lepší motivace. I když jsem říkala že nebudu spěchat a do ničeho se hrnout, tak jsem to včera porušila a začala jsem myslet na naši budoucnost. Kdybych se totiž začala učit a dostávala dobrý známky tak by mě mamka pouštěla za ním a neměla by u toho kecy že se nestíhám učit. Docela se mi zatím ten nápad líbí. Teď už jenom aby nám to spolu vyšlo a já to učení všechno zvládla.:))

♥ uvidíme.. :)

16. října 2010 v 23:29 | RiweNat |  Virtuální Deník
f,jhhfj

Joj =) tak co bych měla dodat? Hrozně jsem se bála jaký to bude až spolu dneska budeme a bylo to vcelku dobrý:)) Bojim se všeho co bude dál... Ale po dlouhý době jsem Hap.pí:) Nechci to zakřiknout:))  A nechci to-jak já to dobře umim posrat:) Znovu nám držte palce:))
Včera jsem byla s rodiče na nákupech. KOukala jsem na kabáty a  vybrala jsem si jeden úplně užasnej takovej tyrkysovej, ale nakonec jsem si ho nekoupila. Byl mi malinko těsnej ale vypadalo to dobře. Tak jsem nad tím logicky uvažovala a řekla jsem si že přístí tejden jedu do Prahy a tak si vyberu tam. Maj tam doufám větší výběr:) Jo mimochodem s Taťkou už se zase bavim od včerejších nákupů. A koupila jsem si užasný botky:) Prostě úplně famozní:)♥ Takový ty sněhule jakoby:D Doufám že je aspoň jednou obuju:)):D

Happy - Sad

14. října 2010 v 22:14 | RiweNat |  Virtuální Deník
zguf

Tak jsem přemýšlěla o čem by měl být dnešní článek. Mám toho tolik že ani nevím kde začít.
Na začátku školního roku jsem si představovala jak se začnu učit jak všechno ve škole zvládnu. Dneska mi učitel s usměvem oznámil, že propadám z biologie.:( Znova jsem to posrala a to pořádně teda. Další předměty nejsou o nic lepší. Neumim se učit ani se k tomu donutit abych se vůbec začala učit. Krach...
Navázala jsem vztah s jedním člověkem. Docela jsem z toho v šoku. Bojím se jak to dopadne, už jen protože se znám a nechtěla bych mu ublížit a přitom bych chtěla nějaký delší vztah. Uvidíme jak se to vyvrbí. Nebudeme předbíhat ... :) držte nám palce:)

I'm not Ok!!!

8. října 2010 v 19:39 | RiweNat |  Virtuální Deník
ncmfh

Co mám dělat?? Příjde mi že se mi všechno začíná hroutit!
School : je na hovno a to doslově.Chtěla jsem se od začátku novýho školního roku začít učit ale to mi taky moc nevyšlo. Zatím mi tam skáčou samý pětky!! Učit se taky neumim. Ani newim kdy jsem se naposledy učila. Příjde mi že mi do tý hlavy mi ani nic neleze, prostě jako kdybych měla vypnuto a nedokážu se zapnout!!
Family : S taťkou se už tejden nebavim, a tím myslim jako vůbec. Když přijedu z intru tak na mě ani nepromluví. To je nejdýl co se spolu nebavíme. Chci počkat jestli se mi sám neomluví za to jak se ke mě choval..
Už si ani nepamatuju kdy jsem byla opravdu šťastná:) Když jsem se o tom dneska bavila s kamarádkou tak jsme se schodli na tom, že to bylo 4 měsíce zpátky. To není až tak děsný když si to vezmu s porovnáním s jinými lidmi. Ale je to dost strašný, když si to vemu v porovnání se mnou. Nějak se to hroutí. ..
Kluk který ho jsem měla-mám ráda tak se se mnou už ani nebaví a lítá furt za nějakou malou krávou o který každej s oblibou říká, že není až tak špatná a že se s ní užasně kecá. Což to je ještě horší když to řekne ještě plno vašich kámošů. Ale ještě do toho řeknou že je úplně vypatlaná. Moc toho nechápu... Ale to co chápu je že ona je pro něj už důležitejší.
Nechci bejt s ním a výdat ho každej den, ale nedokážu bejt ani bez něj. Musim se soustředit na něco jinýho nebo v mým případě na někoho jinýho...
I want be again Ok :( ... I need be Again Ok ...

Nothing

3. října 2010 v 13:20 | RiweNat |  Virtuální Deník
Fuck OFF
                                                   Nothing more - Nothing less

                                                He: And what do you expect ??
                                                She:  ???I don't know, Nothing... !!?? :(
                                                         It's Over ...
                                      It's a last time when we have been together...