Srpen 2010

everybody makes mistakes

29. srpna 2010 v 19:40 | RiweNat |  Virtuální Deník
I swině jsou lidi, ale má cenu se s nima zahazovat?
Ještě včera bych řekla řekla, že sami si vybrali že takový budou, a hned bych je odsoudila. Ale po včerejšku vim, že když o někom řeknu že to je swině, tak ani nemusim mít pravdu. Třeba se to co udělal udělal náhodou. :)
No sama u sebe jsem skončila! Todle bych nečekala ani u sebe! 

One tree hill

27. srpna 2010 v 17:47 | RiweNat |  Things that I love ♥
One tree hill

Užasný, dokonalý, fantastický? Jaký slovo mám použít aby to popsalo One tree hill? Všechno dohromady:) Ten seriál miluju♥ Narazila jsem na něj omylem. Byli jsme jako každej rok na dovolený u známých v zahraničí. Jelikož ruštinu ovládám docela dobře, tak jsem dřepěla u telky když bylo venku hnusně. Pak jsem na něj narazila. Další den jsem koukala znova a znova. Když jsme odjeli tak asi rok potom jsem si ho teprve našla na netu. Za 4 týdny prázdnin jsem měla dokoukanou 6. řadu :))nešlo se od toho odtrhnout.. :)) Výborný:)

How I met your mother

27. srpna 2010 v 17:25 | RiweNat |  Things that I love ♥
how i met...

Ha:) o tomdle jsem slyšela fákt hodně a tak jsem si řekla ,,Proč ne:)'' Popravdě jsem nejdřív nechápala o co jde a musela jsem si to přečíst na netu, ale od začátku se mi hrozně líbíl Barney:)Má strašně sladkej úsměv :D Opravdu se mi to líbí. Další vtipný sitcom u kterého se můžu počůrat smíchy:)(naštěstí ne doslova).

I want believe..

27. srpna 2010 v 17:06 | RiweNat |  Virtuální Deník
54654

Co si představíte pod slovem Láska? Dva milující se lidi co o sobě vše vědí a mají dost síly překonat i to nejhorší. Tak takhle si to možná představuju já. Když se kouknu na tudle generaci lidí, tak mi už ani nepříjde, že přísloví'' Láska je slepá ''je pravdivý. Kolik lidí se ohlíží na to jak vypadá ten druhej a přesto řekne:,, Víš, ale mě na vzhledu nezáleží. Záleží jen na tom, jaký jsi uvnitř.'' Kdy jste naposledy viděli takovou tu pravou lásku co ani nemusí trvat věky, ale je tam? Já jí neviděla už roky. Možná tak ve filmu. Všem jde v poslední době jenom o sex. Ten už je všude. Taky ke všemu patří... Chci věřit že něco jako opravdová skutečná nefalšováná Láska existuje …

So many questions and So few answers

27. srpna 2010 v 15:21 | RiweNat |  Virtuální Deník
ghmjdg


 S někým žijete tak dlouho a ani ho neznáte. Mysleli jste si že od něj nemůžete čekat žádnou podpásovku. A vono BoOm... Jednou se kouknete do jeho mobilu, Notebooku a vidíte to, co jste nečekala.
 Kolik manželství, vztahů, přátelství už takhle skončilo? Stovky, tisíce, miliony...
 Proč jeden člověk může zbourat něco, co jste spolu tak snažně budovali? Proč nemá ani malinko výčitky kvůli vám, ale jen kvůli svýmu pohodlnýmu zadku? Proč člověk nemůže bejt spokojenej a šťastnej za to co má vedle sebe? Proč chce víc, a někdy i víc než může? Proč si nemůžeme navzájem věřit? Proč...
 Tolik otázek a tak málo odpovědí 
  BUďtě doprdele vděčný za to co máte!! Nesnažte se chtít víc, když víte že to ublíží lidem okolo vás!!

Shoping day

26. srpna 2010 v 15:12 | RiweNat |  Virtuální Deník
Wau:) Miluju nákupy♥
fkkug

Včera jsme byly s mamkou a sestřenkou na nákupech. No hele řeknu vám, že mě to samožřejmě bavilo a taky vyždímalo, ale víc to vyždímalo asi mamčinu peněžeknu:):Dchudák :( Konečně mám koupenej batoh a boty a takový ty drobnosti:)
Můj sen od doby co mě mamka zasvětila do tajů nakupování je, že pojedu do NY s milionem dolarů v peněžence a pořádně to tam rozfofruju. Všechny ty boty a oblečení... To by byla paráda. :))
Dneska jsme byly s mamkou ve městě. Řekla mi, abych si šla pro sešity. To mi hned připomělo že musim do školy. :( Ani trochu se mi tam nechce. Naštěstí jedu 3. pryč na tejden a tak se tam nezdržím dlouho:D:))

Birthday party

24. srpna 2010 v 15:45 | RiweNat |  Virtuální Deník
Máte někdo rád narozeninouvou oslavu? Já teda rozhodně ne!

party
Jsem nerada středem pozornosti. A narozeniny jsou den, kdy na vás všichni koukaj a věnujou se jen vám. Jinými slovy slovy- Noční můra. Za pár dnů mi bude 17 a přemýšlím jestli něco podniknout nebo ne. Představa že dostanu spoustu dárku je lákavá, ale nerada něco pořádám pro sebe. Asi bude nejlepší pozvat jen pár blízkých přátel na kafe ne?:) Jo asi jo. A kize je zažehnána.

Nerada si říkám o nějaký dárky rodičům. Je mi blbý si u nich říct i o peníze. I když jak je vidět, tak jim příjde že si o ně říkám furt. S mamkou jsme se domluvili na jednou dárku ale nevím jak říct taťkoj aby mi koupit mobil. Ne že by ten můj co mám byl v nějak hrozným stavu a nebo by byl extra starej, ale mám ho už skoro 2 roky a hodil by se novej. Nevíte jak na to?:):D

Nová kapitola

23. srpna 2010 v 22:34 | RiweNat |  Virtuální Deník
Ahoj,
Nejsem si tak docela jistá jestli to co hodlám udělat je dobrej nápad, ale budiž. Nejsem zrovna fanoušek psaní Deníku, ale má se skusit vše. Virtuální Deník:) nebo aspoň tomu tak budu říkat. Popravdě není to z mojí hlavy. Moje kamarádka si todle zavedla a je s tím spokojená a tak jsem se rozhodla pro něco podobnýho:) Jinými slovy jsem to ní okoukla xD
Trochu vět pro seznámení
Jsem další nespokojenej teenager co si myslí, že všichni okolo jsou úplně tupý a on je nejchytřejší. Jsem druhým rokem na střední škole a nejsem zrovna premiant, ale v rámci mezí to jde. Jsem nespokojená se sebou a tak vůbec.
No uvidíte sami:))